Herbaciane Podróże - w pogodni za herbatą (mapa)


Czy stworzenie mapy łączącej herbaciane punkty w kraju nad Wisłą, jest możliwe? Oczywiście, że tak! Już jakiś czas temu zapragnąłem stworzyć zbiór wszystkich miejsc oferujących dobroci z krzewu Camellia sinensis. W końcu zamysł przybrał realne kształty, z czego niezmiernie się cieszę. Temat niezwykle trudny ze względu na masę nieaktualnych informacji krążących po internecie, jak również konieczność weryfikacji, czy po ciężkim okresie pandemicznym dana lokalizacja wciąż istnieje. Mam jedynie nadzieję, że żaden z zamieszczonych punktów nie zakończył już swojej działalności. 


Przechodząc do meritum, chciałbym Wam przedstawić mapę herbaciarni, jak i sklepów z herbatą rozmieszczonych w całej Polsce z opcją rozbudowy o kolejne państwa. Ma ona ułatwić nawigację osobom zainteresowanym, czy miłośnikom aromatycznego naparu odnaleźć miejsca pełne herbaty w miastach, w których aktualnie się znajdujemy, bądź do których mamy zamiar się wybrać.
Mam świadomość, że powyższa mapa nie jest jeszcze w 100% zapełniona. Istnieje wiele mniejszych, może mniej znanych lokali zajmujących się serwowaniem lub sprzedażą herbacianego suszu, które niezmiernie ciężko znaleźć pośród milionów stron internetowych. Jednakże wspólnie możemy ją udoskonalać poprzez dodawanie kolejnych lokalizacji znajdujących się w Waszym otoczeniu. 

Dlatego też zapraszam i zachęcam do przesyłania propozycji herbaciarni, czy sklepów oferujących nam przeróżne formy Camellia sinensis za pośrednictwem sekcji komentarzy, adresu e-mail: sebastianbajer@epoczta.pl lub niedawno dołączonej aplikacji komunikatora messenger pojawiającej się pod postacią zielonego kółeczka w prawym dolnym rogu jakiekolwiek strony na blogu. Proszę także, by przy każdym zgłaszanym punkcie zamieścić krótką informację o tym herbacianym przybytku. Głęboko wierzę w to, że ta mapa stanie się zbiorem wszystkich niezwykłych miejsc raczących nas wspaniałymi mieszankami i nie tylko. Razem jesteśmy w stanie to urzeczywistnić! 😃

Komentarze

HERBATA

HERBACIANE PRZEPISY

ZIOŁA