ZMIANY W HERBACIANYCH PODRÓŻACH


Witam wszystkich serdecznie,

w ostatnim czasie zostało wprowadzonych kilka zmian w niniejszym blogu. Spowodowało to moje mniejsze zaangażowanie merytoryczne w tworzenie nowych postów, natomiast sprawy techniczne są niejako nierozłącznym elementem prowadzenia Herbacianych Podróży. Jako pierwsze zacznę od tego, że 23 czerwca bieżącego roku blog dołączył do społeczności oferowanej przez popularny portal Facebook. Owocem tego połączenia jest profil, a następnie funpage o nazwie dobrze Wam znanej 😊Nie obyło się bez małych perturbacji, ale wszystko zmierza ku dobremu 😄 


Kolejny milowy krok nastąpił 4 lipca, ponieważ w tym dniu miała miejsce finalizacja projektu pod tytułem "własny blog", a mianowicie herbaciane podróże zyskały swoją, unikatową domenę. Dotychczas obowiązujący adres należący do blogger'a herbacianepodroze.blogspot.com został zmieniony na herbacianepodroze.pl.


Ostatnią istotną zmianą, która mam nadzieję wejdzie do kanonu tego bloga, a w początkowych fazach redagując już istniejące posty, są autorskie filmiki, które będą nagrywane na potrzeby omawianego tematu. Z tej okoliczności powstał kanał na YouTube, w tym momencie znajduje się tam filmik przedstawiający proces powstania herbaty po hiszpańsku, jednakże mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie ich coraz więcej. 

Dziękuję za Waszą uwagę i życzę wszystkiego dobrego,

Sebastian Bajer

Komentarze